fbpx

Identifikohet viktima dhe 3 të plagosurit pas shtënave me kallashnikov në “Don Bosko”

policia-naten.jpg

I vrarë me armë zjarri Erion Çela.

Janë plagosur Arben Dani 46 vjec i demtuar ne kembe.

Azbi selimaj 19 vjec i demtuar ne shpatull.

Blerim Çela 28 vjec i demtuar ne kemben e djatht dhe ne fytyr vëllai i viktimës.

I plagosur në bark dhe kemb Edmond Crroj 41 vjeç.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303