fbpx

Igli Tare merr vendimin, një shans i artë për Berishën

berishaaaaa-3ece68525d073b4c6bbae91f45e77a9a73f055f8_1920x1080.jpg

Sulmuesi Valon Berisha mund të ketë shansin e fundit për të treguar se sa vlen me fanellën e Lazios.

Shqiptari do të aktivizohet me shumë mundësi nga minuta e parë në ndeshjen kundër Cluj të vlefshme për Europa League.

Trajneri Simeone Inzaghi do ta shohë nëse kosovari mund të mbajë presionin dhe mund të vlejë për ekipin e tij.

26-vjeçari nuk ka lënë gjurmë në sezonin e tij të parë me kryeqytetasit.

Edicioni futbollistik u shoqërua me shumë probleme zike.

Në ndeshjet e kampionatit, ai nuk është hedhur për asnjë moment në fushë, ndërsa momenti i së vërtetës pritet të jetë në turneun e Europa Leagues.

Lazio nuk ka shpallur ndonjë objektiv në lidhje me këtë kompeticion.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303