fbpx

“Iiii tërmet, ec ec ec”. Trembet vajza e ish-deputetes, del kamera e fshehtë

Modelja Ada Deda, vajza e ish-deputetes Albina Deda, ka qenë së fundmi në emisionin “Glamour Zone”, ku ka rrëfyer detaje nga jeta e saj personale dhe profesionale.

Mirëpo, ajo nuk i ka shpëtuar dot kamerës së fshehtë, të përgatitur nga produksioni.

Në një moment, limuzina ku xhirohet emisioni ka nisur të “shkundet”. Moderatorja Ester Bylyku ka nisur të bërtasë duke thënë: Iiii tërmet, ec ec ec.

Por shikoni reagimin e Adës, e cila u tremb dhe tentoi të largohej me vrap.