15.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Iku Mourinjo, shkëlqen Manchester United

spot_img

Gjithçka shkon ‘vaj’ te Manchester United tanimë që Mourinho është larguar.

United ka shënuar fitoren e tretë me radhë nën menaxhimin e trajnerit të ri Ole Gunnar Solskjaer, pasi ka mundur me rezultatin 4-1 Bournemouthin.

Ajo që u vu re në këtë ndeshje ishte dhe një shkëlqim i Pogba, i cili kishte kohë që shfaqte vështirës, edhe për shkak të problemeve që kishte me ‘special one’. /Real-news.tv/

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat