fbpx

Ilda Bejleri poston foton e parë me barkun e rrumbullakosur

ildabejleri_263155310_2015159361991413_3328163749819719731_n-e1645086190324.jpg

Moderatorja e njohur Ilda Bejleri ka konfirmuar shtatzëninë duke postuar sot foton e parë me barkun e rrumbullakosur.Ilda ka ripostuar një foto ku shfaqet me barkun e rrumbullakosur, e rrethuar nga mikeshat e saj.Kjo është hera e parë që moderatorja poston foto ku shfaq barkun e rrumbullakosur, edhe pse është në javët e fundit të shtatzënisë.Në qershor ajo postoi një foto nga pushimet ku ishte përpjekur mos të nxirte në pah barkun dhe shkruante se po pinte thjesht një limonatë, gjë që u kuptua si konfirmim i shtatzënisë.Moderatorja që prej kohësh është shkëputur nga ekrani thuhet se është në lidhje me një biznesmen nga Shkodra.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303