fbpx

Ilir Meta del që në mëngjes dhe plas mesazhin e fortë, ja ç’thotë ai

meta2.png

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka dhënë sot një mesazh të fortë lidhur me zgjedhjet e 25 prillit. Me anë të një statusi në rrjetin social Facebook, kreu i shtetit thekson sekush fiton me poshtërsi, nuk qeveri dot me drejtësi.

“Kush FITON me POSHTËRSI, nuk QEVERIS dot me DREJTËSI!”, është mesazhi i Metës.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303