fbpx

Ilir Meta ‘nuk pyet’ për koronavirusin, ecën i qetë dhe pa maskë në mes të turmës së njerëzve

e45dc5ae-08a7-4bb7-9665-9d4963abffb0.jpg

Presidenti Ilir Meta është parë sot në një turmë njerëzit i cili lëviz i pashqetësuar dhe pa maskë.

Në video, Meta shihet që lëviz i qetë dhe i pashoqëruar nga Garda, në mes të qytetarëve të zakonshëm, ndërsa mban hedhur krahëve një pallto.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303