fbpx

Ilir Meta ‘provokon’nga Lezha, poston foton me dy gishta lart dhe…

465579f2b7b37e17ad5bba4f60cc474d_L.jpg

Nga Lezha, Presidenti Ilir Meta ka vendosur që të urojë diel të mbarë me një foto.

I buzëqeshur dhe me dy gishtat e ngritur, Meta ka pozuar nga Lezha e Besëlidhjes së Skëndërbeut.

“Nga Dibra e Kastriotëve, në Lezhën e Besëlidhjes së Skënderbeut. Mirëmëngjes dhe të diel të mbarë për të gjithë,” shkruan Meta në postimin e tij.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303