fbpx

“Ilir Metën dhe bari lopësh ta çosh sërish do bëjë…’. Habit Gazetari me atë që thotë për Presidentin

uore.jpg

Gazetari Bledian Koka ka qenë i ftuar në emisionin “Spotlight”, ku ka komentuar nisjen e procedurave nga PS-ja për shkarkimin e Presidentit Meta, duke theksuar se kreu i shtetit është nga ata që nuk kalon pa u vënë re.

Koka e krahasoi gjuhën e presidentit Meta të përdorur me ndërkombëtarët, me atë të kryeministrit Rama gjatë pandemisë, kur akuzonte BE-në për mosshpërndarje të vaksinave.

“Ilir Meta dihet që nuk është nga ata president që kalon pa u vënë re. Ilir Meta, edhe bari lopësh ta çosh në mal edhe atje do grindet ai do bëjë sherre dhe sherrnaja politike”, tha Koka.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303