fbpx

“Iliri ka ndryshuar shumë” Semi flet me banorët

31AABC0F-90C1-4E31-9C80-488C2728105D.png

Teksa banorët po bisedonin me njëri-tjetrin Semi shpreh mendimin e saj në lidhje me Ilirin.

“Iliri ka ndryshuar shumë”,-tha ajo.

Dagz gjithashtu shprehu mendimin e tij duke thënë se Iliri është bërë më i dashur dhe më i afruar.

Arjola nga ana tjetër i thot atyre se Iliri gjithmonë ka qenë i tillë ndoshta ka qënë pak i larguar për shkak të debatave që u krijuan dhe ndikuan emocionalisht tek ai.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303