30.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Incidenti Bashës, Rama kapet keq

spot_img

Nuk ka shumë që ka përfunduar votimi i strukturave të reja drejtuese të PD-së, ku në fund të saj pati edhe një incident nga ana e Bashës. Duke përshëndetur të gjithë mbështetësit e tij, Basha është penguar duke zbritur shkallën e podiumit.

Menjëherë ka ardhur reagimi i kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama, i cili ka shpërndarë një ‘story’ në Instagram.

‘Pse more e keni zgjuar herët sot, po është gjynah more?’, shkruan Rama përmes videos së shpërndarë.

Ndërkohë, kryeministri ka sulmuar dhe kryetaren e LSI, Monika Kryemadhi, e cila ka ngatërruar disa shifra në komunikim  e saj, duke shkruar: ‘Ai momenti kur Doktoresha ia kalon Artistit në aritmetikë (se në gramatikë s’ka konkurrent).

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat