fbpx

Incidenti Bashës, Rama kapet keq

6EA8531A-CC9D-4742-ACFD-C4AEBA8D28FA_w1023_r1_s-1.png

Nuk ka shumë që ka përfunduar votimi i strukturave të reja drejtuese të PD-së, ku në fund të saj pati edhe një incident nga ana e Bashës. Duke përshëndetur të gjithë mbështetësit e tij, Basha është penguar duke zbritur shkallën e podiumit.

Menjëherë ka ardhur reagimi i kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama, i cili ka shpërndarë një ‘story’ në Instagram.

‘Pse more e keni zgjuar herët sot, po është gjynah more?’, shkruan Rama përmes videos së shpërndarë.

Ndërkohë, kryeministri ka sulmuar dhe kryetaren e LSI, Monika Kryemadhi, e cila ka ngatërruar disa shifra në komunikim  e saj, duke shkruar: ‘Ai momenti kur Doktoresha ia kalon Artistit në aritmetikë (se në gramatikë s’ka konkurrent).

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *