fbpx

Infektohen me Covid-19 Koço Kokëdhima dhe gruaja e tij

Politikani dhe biznesmeni, Koço Kokëdhima është prekur së fundmi nga koronavirusi. Gjithashtu, mësohet se është prekur edhe gruaja e tij, Brixhita Kokëdhima.

Gjendja shëndetësore e tyre nuk dihet ende. Lajmi është bërë i ditur në Supersport në emisionin Gol pas Goli, raporton Fax News