fbpx

Infektohen me COVID Hoxha e Xhamisë së Sahatit dhe një mjek në Berat, njëri në gjendje të rënduar…

berat-qendra-shendetesore-770x432.png

Dy persona janë infektuar me koronavirus në Berat dhe bëhet me dije se ata janë Hoxha e Xhamisë së Sahatit në lagjen “Çelipias” dhe një mjek. Bëhet me dije se hoxha është në gjendje të rënduar shëndetësore prej 2 ditësh ndërsa mjeku ka edhe disa sëmundje të tjera bashkëshoqëruese.

Të infektuarit janë karantinuar familjarisht dhe familjarët e tyre janë në pritje të përgjigjes së tamponit që ju është bërë dje.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303