21.5 C
Tirana
E diel, 26 Maj, 2024

TË FUNDIT

Infektohen me koronavirus 8 punonjës, mbyllen dyert për qytetarët, merret vendimi për…

spot_img

Tetë punonjës të Kadastrës së Korçës kanë dalë pozitiv me Covid-19. Menjëherë, Drejtoria Vendore e Agjencisë Shtetërore të Kadastrës në Korçë ka vendosur që puna të pezullohet si dhe u janë mbyllur dyert qytetarëve.

Si pasojë e numrit të lartë të të infektuarve (8), u është marrë tamponi kontakteve të drejtpërdrejta të tyre, kurse pjesa tjetër e stafit është vetëkarantinuar.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat