fbpx

Infektohet me COVID hoxha i njohur, dërgohet në spital

hoxha-2.jpg

Hoxha i njohur nga Kosova, Shefqet Krasniqi  është prekur nga COVID dhe sipas gazetës inFokus, është shtruar në Klinikën Infektive.

Në faqen e tij në rrjetet sociale u njoftua për ndjekësit se Krasniqi  ka probleme dhe nuk do të mund të mbajë ligjëratën e përjavshme për shkak të problemeve shëndetësore.

 “Këtë javë nuk do të mbahet ligjërata e përjavshme e tefsirit për arsye shëndetësore të hoxhës Shefqet Krasniqi, me lejen e Allahut do të vazhdojmë nga java e ardhshme”, thuhet në njoftimin në faqen e Krasniqit në facebook.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303