fbpx

Infektohet me COVID juristi Romeo Kara, zbulon gjendjen shëndetësore të tij

romeo.jpg

Juristi Romeo Kara ka njoftuar se është infektuar me koronavirus. Lajmin e ka dhënë vetë juristi në një status në rrjetin social Facebook ndërsa uron që ta kalojë sa më shpejtë këtë sprovë.

“Menuja e ditës: COVID19 dhe Politikë 99-she. Dashtë Zoti t’a kaloj sa më lehtë edhe këtë sprovë. Morali është i lartë”, shkruan Kara.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303