fbpx

Infektohet me koronavirus një tjetër punonjëse fasonerie, detajet e para

koronavirusi1-4-770x433-1.jpg

Një tjetër rast me koronavirus ka rezultuar ditën e sotmr në Kurbin.

Raportohet se bëhet fjalë për një punonjëse fasonerie.

Në Kurbin janë kryer 8 teste në 24 orë dhe ka rezultuar pozitive nga Covid 19 vetëm punonjësja.

Kujtojmë se vatra e infektimeve në Kurbin shpërtheu papritur vetëm tri ditë më parë por shifrat janë rritur shpejt.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303