fbpx

“Informohu mirë, mos u helmo”. Rama i kthen përgjigjen epike ndjekësit, ja komenti që i bëri

GettyImages-1174964583-765x540-1.jpg

Albanian Prime Minister Edi Rama speaks during a joint press conference with Serbian President Aleksandar Vucic (unseen) and North Macedonian Prime Minister Zoran Zaev (unseen) after their meeting to discuss easing of customs barriers between their countries in Novi Sad, Serbia, on October 10, 2019. (Photo by OLIVER BUNIC / AFP) (Photo by OLIVER BUNIC/AFP via Getty Images)

Kryeministri Edi Rama ka qenë sot në Vlorë ku ka inspektuar më nga afër punimet. Mirëpo në pamjet që ka publikuar së bashku me Gjiknurin, shumë komente janë bërë nga shumë qytetarë.

Një qytetar i kërkon Ramës që të shpallë lumin e Vjosës, Park Kombëtar dhe të ndalë të gjitha punimet në atë zonë.

Por ja përgjigja e Ramës.

“Për çfarë makinerish flet o vëlla, bëj kujdes

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303