fbpx

Instagrami tashmë me një opsion të ri

instagram-app-login-splash-screen-logo-on-iphone-picjumbo-com-57f424e15f9b586c353dff50.jpg

Instagrami ka gjetur zgjidhjen në mënyrë që orët tuaja të kalojnë më shpejt dhe më bukur. Tashmë kjo platformë sociale vjen me një opsion të ri i quajtur Co-Watching.

Tashmë kur të jeni në video-chat me miqtë tuaj në Instagram do të mund të shikoni të dy ‘feed’-in e njërit prej jush. Kjo vlen edhe për video-chatet e shumëfishta.

Praktikisht do të ndani me dikë apo me një grup miqsh gjatë videos atë çfarë ju apo personi tjëter ka në Instagramin e tij duke e bërë këtë eksperiencë edhe më argëtuese.

Me anë të Co-Watching ju do të mund të shihni postimet në feed që miku juaj i ka pëlqyer, ato që ka ruajtur dhe sugjerimet e vetë Instagramit.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303