20.5 C
Tirana
E mërkurë, 29 Maj, 2024

TË FUNDIT

Interesim i madh që në orët e para të mëngjesit për biletat e ndeshjes Kosovë-Maltë

spot_img

Edhe këtë të martë, që nga ora 08:00 e mëngjesit qindra qytetarë janë mbledhur, duke shpresuar se do të sigurojnë bileta për të parë Përfaqësuesen e Kosovës nga afër të enjten.

Dje Policisë së Kosovës  ndërhyri për të qetësuar dhe larguar turmën.

Qytetarët kërkojnë nga Federata e Futbollit të Kosovës që për ndeshjet tjera të këtë edhe shitje të biletave në internet, por edhe më shumë pika të shitjes pasi tani janë vetëm tri në Prishtinë.

Gjithashtu një tjetër problem i madh është edhe numri i madh i biletave në tregun e zi.

Ndeshja është në kuadër të Ligës D, Grupi 3 të Ligës së Kombeve.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat