30.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Interi kërkon ta bëjë të tijin, Ajaxi i cakton çmimin Tagliaficos

spot_img

Inter kërkon një mbrojtës të majtë me karakteristika të mira edhe në sulm dhe për të mbuluar këtë pozicion ka zgjedhur Nicolas Tagliafico, yllin e Ajax në Holandë.

Zikaltërit kanë kontaktuar me Ajax për blerjen e argjentinasit dhe mësohet se kampionët tulipanë janë të gatshëm ta shesin dhe i kanë caktuar çmimin mbrojtësit argjentinas.

15 milionë euro i duhen Interit për të bërë të tyrin mbrojtësin e kombëtares argjentinase. Nga ana tjetër, Tagliafico kërkon që në verën e shkuar transferimin në një klub të madh.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat