29.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Irina Shayk harron historinë e Oscarit, pozon me bikini në Majemi

spot_img

Muajin e kaluar,pas performancës së këngëtares Lady Gaga dhe aktorit Bradley Cooper në ceremoninë e çmimeve Oscar patën zëra se kishte një romancë mes të dyve, kjo ngjarje pushtoi mediat për ditë me radhë

Lady Gaga hodhi poshtë zërat se ajo kishte një marrëdhënie me Bradley Cooper, bashkëshortin e Irina Shayk.

Gjithsesi, duke parë fotot e Irinës në plazhin e Majemit, është shumë e vështirë të besojmë se Bradley mund ta lërë modelen ruse.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat