Irina Shayk shfaqet me bikini pas ndarjes nga Cooper

Modelja e njohur me famë botërore Irina Shayk po i lë pas problemet e zemrës dhe ndarjen nga partneri Bradley Cooper.

Disa ditë pasi u bë publik lajmi se dyshja e njohur, prindër të një vajze 2-vjeçare Lea De Seine, i dha fund lidhjes 4 vjeçare, Irina ka publikuar një foto të shkëputur nga udhëtimet e saj të punës në Islandë.

Supermodelja duket më në formë se kurrë, ajo ka pozuar duket treguar të pasmet e saj.

Shayk duket se po shijon bukuritë e naturës pasi në foton e postuar ajo qëndron përballë një ujëvare,duke i kthyer kështu shpinën kamerës. /real-news.tv/