Ironia e ish-ministrit: Po për p*rdhët kush do gjobitet?! LSI?!

Ish-Ministri, Ylli Manjani, ka ironizuar gjobën e Bashkisë së Tiranës ndaj Partisë Demokratike për urinimin e protestuesit në derën kryesore të Kryeministrisë në protestën e 13 prillit.

Duke e cilësuar një mrekulli juridike, Manjani përmes një postim në facebook thotë se me këtë logjikë  Partia Demokratike është përgjegjëse për cilindo që mban kapuç dhe që e bën shurrën…

Në vijim të arsyetimit të tij, Manjani pyet: Po për pordhët kush do gjobitet?! LSI?!

Ja dhe qesharakët e Bashkinë e Tiranës! Mrekulli juridike!Dmth sipas kesaj mrekullie, Partia Demokratike është…

Publiée par Ylli Manjani sur Dimanche 14 avril 2019