fbpx

Ish-banore e Big Brother, kush është partnerja e re e gazetarit Sokol Balla?

sokol-balla-1.png

Gazetari i njohur Sokol Balla ka njoftuar se është bërë me fëmijë gjatë një interviste në ‘fit station’, ndërkohë që është mësuar edhe nëna e fëmijës.

”Tashmë jam me tre fëmijë, nga njëra anë ndihem i plotësuar se në familjen tonë ne kemi qenë 3 fëmijë dhe unë tani jam si babai im, me tre fëmijë. Është një ndjenjë plotësimi shumë e bukur,” – u shpreh Sokol Balla, duke shtuar se është nga ata baballarë që i llaston fëmijët.

Gjatë intervistës ai zbuloi gjithashtu se të bijën e kanë quajtur Broklin.

Nëna është një mis dhe quhet Sidrita Sadikaj. Tani punon në bashkinë e Tiranës ndërsa më herët ka marrë pjesë në Big Brother, ku u lidh me njërin prej konkurentëve, Ervinin.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303