fbpx

Ish-bashkëshorti i Maddonës martohet me aktoren 31 vite më të re

Ish-bashkëshorti i Maddonës, Sean Penn është martuar për herë të tretë.

Aktori 59-vjeçar u martua me Leila George, një aktore 28-vjeçare me të cilën ka qenë në një lidhje afatgjatë.

Çifti është në një lidhje që prej vitit 2016.

Ata u panë këtë javë në Malibu në një darkë me djalin e Penn, Hopper.

Aktori i njohur më parë ishte martuar me Robin Wright dhe Madonna.

 

REAL NEWS