fbpx

Ish-deputeti publikon foton nga Kryeministria një ditë pas protestës, ç’po ndodh aty?

nga.jpg

Një ditë pas protestës së bujshme për vrasjen e 25-vjeçarit Klodian Rasha, ish-deputeti i PD, Edi Paloka ka publikuar në rrjetin social Facebook një foto të punimeve tek godina e Kryeministrisë. Ai akuzon shefin e qeverisë Edi Rama se “vijon qejfet në Nju Jork”, ndërsa përgjigja e tij për vrasjen e 25-vjeçarit sipas Palokës është “gazi helmues dhe llamarina në dyert e Kryeministrisë”.

“I riveshi breket e llamarines Rama! Gazi helmues dhe llamarina ne dyert e kryeministrise eshte pergjigja e Rames per vrasjen e nje te riu te pafajshem. Nderkohe vazhdon qejfet ne N.Y”, shkruan Paloka.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303