Ish-Drejtoresha e Tatimeve siç nuk e keni parë, me bikini në det duke u puthur me…

Ish-drejtoresha e Tatimeve, Brisida Shehaj ditën e fundit ka qenë mjaft aktive në rrjetet sociale.

Pak minuta më parë Shehaj ka ndarë një tjetër foto në llogarinë e saj në Instagram, teksa shfaqet me bikini në det,ashtu siç mund të mos e keni parë ndonjëherë ish-drejtoreshën më të përfolur të qeverisë Rama.

Në foto Brisida shihet duke u puthur me një vogëlushe, që duket se është vajza e mikes së saj.

‘Shoqja e ngushtë e Bias’, shkruan ajo në diçiturë.

Kujtojmë se ish-drejtoresha e Tatimeve ka arritur dakordësimin me Ylli Ndroqin, pronarin e RTV Ora dhe do të jetë së shpejti drejtoresha e re e programacionit në këtë televizion.

69047537_354450748775184_6129010600174419968_n.jpg