13.5 C
Tirana
E martë, 28 Maj, 2024

TË FUNDIT

Ish-menaxheri i Schumacher: Kam humbur shpresën mbi rekuperimin e tij

spot_img

Ish-menaxheri i Michael Schumacher ka thënë se i ka humbur shpresat se 7 herë kampioni i botës do ta marrë veten ndonjëherë nga aksidenti që pësoi në alpet franceze në dhjetor të vitit 2013.

Schumi përplasi kokën pas një shkëmbi dhe që atëherë nuk dihet gjendja e tij shëndetësore. Duke folur për një revistë gjermane, Ëeber u shpreh: “Pas një periudhe të gjatë zie, tani më ka vdekur shpresa. Kam kaluar 20 vjet me të dhe ia kemi kaluar shumë mirë, kemi pasur shumë suksese. Por, fatin nuk e kemi më në dorë”.

Mendohet se Michael Schumacher është nën kujdesin e mjekëve gjatë gjithë kohës në shtëpinë e tij në Zvicër.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat