fbpx

Ish-ministri merr lajmin tragjik: Kërkoj falje për lajmin që do jap, i trishtueshëm, njeri i papërtuar…

ay-1.jpg

Pak pas lajmit të hidhur për ndarjen nga jeta të mjekut të njohur vlonja, Llambro Bala, nga COVID, ka reaguar dhe ish-ministri Arben Malaj.

“Nje lajm i trishtueshme per nje nga mjeket e jashtezakonshem te Vlores. Nje njeri fisnik dhe i kudogjendur. Buzagaz dhe i pa pertuar. Ngushellime famijes! U prehte ne paqe!

Kolegeve ne fb u kerkoj ndjese per mbingarkesen e postimeve me lajme te tilla por i kam njohur edhe personalisht dhe dua tju shpreh mirenjohje deri ne fund. Arbeni”

 

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303