fbpx

Ishte në dijeni të lidhjes së Melisës me Andin? Tea nxjerr videon dhe…

640-0-608ffa05ca7a1.png

Pak ditë më parë Andi dhe Melisa konfirmuan lidhjen e dashurisë, përmes këngës “Leje”. Dyshja u shfaqën duke u puthur në videoklip dhe më pas nuk i kursyen dedikimet në rrjete sociale.Së fundmi, Tea është pyetur nëse e dinte për lidhjen e tyre dhe përgjigjja është po. Ish-konkurrentja e “Përputhen” ka publikuar në Instastory një video të Melisës (nuk dihet nëse vajzat janë bashkë në kafe, apo ia ka dërguar), ku shprehet se Tea i ka mbështetur gjithmonë.“Po e dinte dhe gjithmonë na ka mbështetur. Nuk e kuptoj pse vazhdoni doni të na përçani kur nuk do të ekzistojë kurrë një përçarje mes nesh, më kuptoni? Se gjithmonë kemi qenë bashkë, gjithmonë na ka mbështetur…ne duhemi, duhemi shumë”, thotë Melisa.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303