fbpx

Ishte ngritur kasolle, kishte goma automjetesh… Policia arreston urgjent 2 persona, ja ç’bënin…

arrestohen.jpg

Policia ka arrestuar sot 2 persona, me iniciale O.Z., 21 vjeç dhe M.L., 26 vjeç të dy nga Tirana.

Policia zbuloi 50 kubikë me kanabis sativa në Sarandë, në afërsi të grykëderdhjes së Butrintit, në një terren të pyllëzuar ku ishte ngritur një kasolle dhe kishte goma automjetesh të sistemuara për kultivim.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303