Ishte zhdukur prej ditësh nga shtëpia, habit 18-vjeçarja

vajza-e-humbur.png

Një 18-vjeçare nga Tirana ishte denoncuar e zhdukur prej ditësh nga familja e saj. Disa ditë pas largimit të saj në drejtim të paditur është gjetur nga policia.

Adoleshentja me inicialet A.B., është gjetur dje dhe i është dorëzuar familjarëve të saj.

Mësohet se gjatë deklaratës së saj të dhënë në polici vajza kishte pohuar se ishte larguar me dëshirën e saj nga banesa.

scroll to top