Iu gjetën armë pa leje dhe kanabis, arrestohet shqiptari

Një i ri është nga policia italiane, pasi iu gjet një armë e paligjshme si dhe një sasi kanabisi. Mësohet se 24-vjeçari ka tentuar t`i largohet policisë, por autoritetet italianë kanë arritur ta kapin shumë shpejt shqiptarin.

Arma që iu gjet 24-vjeçarit ishte e tipit Beretta 7.65.

Momentalisht, i riu ndodhet në burgun e Materas. Të dhënat dhe materialet po shqyrtohet nga Prokuroria./ real-news.tv

Lër një koment