27.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Ja dokumenti, qëlloi Ramën me vezë, paditet deputeti Hasa

spot_img

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, pasi dënoi ngjarjen e ndodhur në mëngjes në seancë plenare ku u godit me vezë Kryeministri, e konsideroi këtë ngjarje si të paprecedentë.

Balla tha se PS do të kallëzojë penalisht deputetin demokrat Endri Hasa.

“Do i kërkoja PD të kërkojë ndjesë për aktin e turpshëm dhe dua t’ju informoj që do të depozitojmë një kallzim penal për goditje për shkak detyre, ndaj deputetit Endri Hasa,” tha Balla. /Real-news.tv/

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat