fbpx

Ja ktheu me të njëjtën monedhë? Ish-i i Dua Lipës në romancë me modelen seksi

i-dashuri-i-duas.png

Ish i dashuri i Dua Lipës ka ndarë së fundmi disa foto në rrjetet sociale dhe ka treguar se tashmë është në një lidhje të re me modelen angleze, Florence Kosky.

Përpos afrimitetit të pikasur, komentet e miqve të tyre të lënë të kuptosh se midis dyshes ka lindur me të vërtetë një romancë.

View this post on Instagram

Last night! pink to make em wink.

A post shared by Isaac Carew (@isaaccarew) on

Në foto ata shfaqen përkrah njëri-tjetrit e ndërsa në komente mesazhet vërtetojnë lidhjen e të dyve.

Isaac ka publikuar një foto në Instastory me dy gota plastike me lëngje frutash ku tregohet se ai ka dalë këtë pasdite së bashku me partneren e tij të re, modelen bionde, Kosky nga Anglia.

Nga ana tjetër modelja angleze ka shpërndarë foto me Isac Carew ku të dy duken pranë njëri tjetrit.

View this post on Instagram

🥺💘

A post shared by Florence Kosky (@floskyyx) on

Pra s’ka më asnjë dyshim se ata janë bashkë.

/real-news.tv/

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303