fbpx

Ja kur do të martohen Alfio dhe Fatma!

fatmaalfio.jpg

Moderatorja Fatma Methasani dhe kuzhinieri Alfio Rrotani janë një nga çiftet më të dashur për publikun. Para pak kohësh ata janë bërë prindër. Para një muaji erdhi në jetë djali i tyre, Noah. Çifti ende nuk ka zhvilluar dasmë për kurorëzimin e dashurisë së tyre.

Gjatë një intervistë, Alfio ka thënë se vitin tjetër do të kemi dasmë. Ai ka treguar se kanë menduar për një ceremoni modeste në rrethin e familjarëve dhe miqve, duke mos zbuluar detaje të tjera.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303