33.5 C
Tirana
E mërkurë, 17 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Ja kush do e zëvendësojë Kejvinën në emisionin “Xing me Ermalin”

spot_img

Para disa ditësh moderatori Ermal Mamaqi gjatë emisionit të tij deklaroi publikisht se Kejvina nuk do të jetë më pjesë e emisionit si velinë dhe se ajo do të largohet në Itali për t’u bërë pjesë e një kanali të fuqishëm italian.

Mirëpo, kush do e zëvendësojë Kejvinën në emisionin “Xing me Ermalin”?

Së fundmi “Xing.al” ka raportuar se bukuroshja që do e zëvendësojë Kejvinën quhet Belinda Dragoti dhe mbrëmjen e sotme do ta shohim për herë të parë si velinë në emisionin në fjalë.

Thuhet se ajo ka konkurruar në “Miss Universe” dhe është nominuar si një nga finalistet pretendente për kurorën e më të bukurës. /Xing.al

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat