fbpx

Ja kush janë këngëtaret që urrejnë këngët e veta

Screenshot_12-5.png

Miley Cyrys urren këngën“Wrecking Ball dhe nuk do donte të dëgjonte këngën “Party In The USA”

Miley Cyrys urren këngën”Wrecking Ball” dhe shton “Është makthi im më i keq, ajo mund të luhet vetëm në funeralin tim

Një  tjetër kënge që Miley nuk do të dëgjoje është “Party In The USA” pasi ajo tregon një histori të shkurtër ku në një club DJ i kishte kërkuar të luante një prej këngëve të saj ajo ishte përgjigjur që mund të luante çdo kënge përveç ” Party in th USA”.

About "Wrecking Ball," she said, "It's my worst nightmare, that song being played at my funeral — that is my worst nightmare." For "Party In The USA," one time she was at a Top Shop party and the DJ asked if she wanted him to play any of her songs. Miley said he could play anything BUT "Party In The USA." Good news is at that same party she told that same DJ to play eternal bad girl bop, "Can't Be Tamed." Taste.

Ariana Grande urren “Bang Bang” dhe këngën “Why Try”

Ariana mesa duket urren këngën “Bang Bang”. Kohet e fundit në Twitter ajo është përgjigjur komentit të një fansi të saj i cili shkruan “Vajze,unë ktë kënge nuk mund ta dëgjoj me””GIRL I NEVER WANNA HEAR THAT SHIT AGAIN,” Ariana i përgjigjet “thank god ” -faleminderit zot.

Ariana apparently originally recorded "Bang Bang" solo and hated it until Nicki and Jessie J sang on the track. More recently, she posted about her dislike of "Bang Bang" on Twitter. When a fan said "GIRL I NEVER WANNA HEAR THAT SHIT AGAIN," Ariana replied "thank god." For "Why Try," Ari, in an unGodly moment, told the audience at an album release listening party that "Why Try" "puts her to sleep.

Ndërsa për këngën “Why Try” tregon për audiencën që kjo kënge më vë në gjumë

Britney Spears nuk e ka pëlqyer kurrë këngën e saj “Sometimes” dhe nuk ishte aspak tifoze e këngës “Bombastic Love”

At the end of her 2004 Onyx Hotel tour date in Miami, Britney started doing an Ashlee Simpson-esque "jig" reminding the audience she hadn't sang "Sometimes" yet, but then said, "Oh God, I never liked that song anyway" before running off the stage. "Bombastic Love" was apparently supposed to be a single multiple times during the Britney album cycle but Britney rallied against it.

Në ditën e fundit te turneut ne vitin 2011 e Onyx të Miamit,Britney po tregonte audiencës që akoma nuk kishte kënduar këngën”Sometimes” por pastaj ndaloi duke shtuar kurrë nuk më ka pëlqyer kjo kënge dhe është larguar nga skena.

Gjithashtu ajo është shprehur që nuk ka qenë asnjëherë tifoze e këngës se saj “Bombastic Love”

Rihana urren kengen e saj “we Ride “

Ne nje koment ne Twitter e saj ajo i kthen përgjigje një fansi të saj

“I hate We ride lol”- e urrej we ride

Selena Gomez  nuk i pelqen te kendoje kengen “Come & Get It”  sepse i duket sikur nuk është pjese e saj por si një kopje e shëmtuar e Rihhanes

Avril nuk i pelqen te kendoje “Complicated”

Ne 2005 ajo ka thëne që ndonjëherë nuk e përballon dot kur e këndon këngën por gjithsesi e bën sepse është një nga hitet e saj më të mëdha .

In 2005, she said sometimes she "can't stand" playing it but does anyway because it's her biggest hit.

Celin Dion nuk ka dashur kurrë te krijoje këngën “My Heart Will Go On”

Celin Dion shprehet se ajo do te këndonte një kënge tjetër për filmin por është shtyre nga bashkëshorti dhe shtëpia diskografike për të realizuar këngën.

Celine didn't want to sing another song for a movie. "It's a beautiful song but I didn't want to do it." She was convinced by her husband to record a demo and that demo became the studio version, she never had to record it again. Talent.

Ledy Gaga urren “Telephone” se nuk është aspak fanse e “Money Honey”

Ajo e ka quajtur “Telephone” këngën e saj me të keqe në një interviste të dhëne ne 2011 për Pop Justice. Ajo e ka quajtur këngën më të urryer pasi ka pasur stres kur ka bërë regjistrimet për ketë kënge.

Por një nga këngët te cilën do ta tejkalonte për ta dëgjuar nga albumi i saj do ishte “Money Honey”

She literally called "Telephone" her worst song!!! In a 2011 interview with Pop Justice, the future Academy Award winner said, "I hate ‘Telephone.' Is that terrible to say? It’s the song I have the most difficult time listening to." The truth is, Gaga doesn't hate the song, there was just a lot of stress in recording it. In that same interview, Gaga said if she had to skip over any of her songs it would probably be "Money Honey." : 0

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *