29.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Ja pse Ariana Grande ka takuar ish-të dashurit këto kohë

spot_img

Ariana Grande ka filluar turneun e saj  “Sweetener” por para se të bënte këtë ajo është parë duke takuar ish të dashurit e saj.

 

Në muaj e fundit ajo është pare ne takim me Big Sean dhe Ricky Alvarez, dy nga djemtë me të cilët ka pasur një lidhje që përmenden në këngën “Thank U, next”, bashkë me Mac Miller dhe Pete Davidson.

“Pas ‘Thank U, next’, Ariana nisi jetën e saj si beqare dhe qëndronte me mikeshat, duke mësuar më shumë për veten. Por  pas disa javësh, ajo po përpiqej të kuptonte se çfarë shkoi keq me marrëdhëniet e kaluara. Nuk donte që atë ta merrte edhe në fazën e re të jetës së saj. Kështu që ajo takoi ish të dashurit, që të kenë një vend pozitiv në jetën e saj tani, si dhe për qetësinë e mendjes, në mënyrë që të fokusohet te vetja dhe te turneu”, tha një burim për “Us Weekly”.

 

 

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat