Ja pse Daphne Joy ka qenë partnerja e reperëve të famshëm (Foto)

Është bërë e njohur pas lidhjeve që ka pasur me Jason Derulo dhe 50 Cent dhe nga fotot më të fundit të publikuara në mediat rozë, kuptohet pse Daphne Joy ka tërhequr vëmendjen e tyre.

Në një set fotografik me bikini të realizuar në Itali, Joy ka treguar se bikinit e kanë shumë të vështirë që t’i mbajnë nën kontroll format e saj.

31-vjeçarja ka pozuar me në sfond pamje mahnitëse, por vështirë se do të interesohet kush për sfondin…

joy1 joy2 joy3 joy4 joy5 joy6 joy7 joy8 joy9 joy10 joy11 joy12 joy13
<
>

Lër një koment