fbpx

“Ja q*fsha robtë”. Ja si reagoi dje në spektakël Donaldi kur pa klipin teksa shante

pse.jpg

Në prime-in e djeshëm në Big Brother Vip, është transmetuar një klip për debatin Beatrix-Donald, ku ky i fundit ndër të tjera I drejtohej partneres se nuk ishte klloun ndërsa përdorte dhe një sharje.

“Nuk jam klloun ja q*fsha robtë”, shprehej Donaldi.

Në këtë moment, aktori teksa dëgjonte veten, bëri një shprehje fytyre për të treguar në njëfarë mënyre ‘turpin’ për fjalën që kishte përdorur.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303