21.5 C
Tirana
E diel, 26 Maj, 2024

TË FUNDIT

Ja sa shpenzon Ledri Vula vetëm për një orë!

spot_img

Së fundmi  ka tërhequr vëmendje dukja e reperit Ledri Vula.

Vula njihet për stilin e tij të veçantë e të kuruar të veshjeve por kësaj rradhe vëmendje ka marrë aksesori i tij sic është ora.

Në një foto në instagram Ledri shfaqet i veshur me një këmishë Van Gogh e cila i ka kushtuar £35, mirëpo prisni të mësoni çmimin e orës që mban në dorë!

Ora e tij është Rolex yatch-master II dhe kushton plot £14,950!

Me sa duket reperi nuk u kurseka aspak për aksesorë të tillë.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat