fbpx

Ja si dukej Xhemi Shehu para 13 vitesh

xhemi.jpg

Moderatorja  e njohur dhe bukuroshe, Xhemi Shehu është padyshim një figurë shumë e dashur për publikun shqiptar. Prezantuesja nuk është shumë aktive në rrjete sociale, por sot ajo ka shpërndarë një foto të sajën 13 vite më parë.

Siç e shikoni, Xhemi ka qenë brune para 13 vitesh dhe sërish në moderimin e show-t të njohur ‘Portokalli’.

Mund të themi që Xhemi nuk ka ndryshuar aspak, përkundrazi, ajo është bërë akoma edhe më e bukur me kalimin e viteve./real-news.tv

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303