fbpx

Ja si dukeshin këta të famshëm kur ishin fëmijë

5-5.jpg

Këta të famshëm na dëshmojnë se për disa prej tyre koha ka ndaluar dhe nuk ka asnje ndryshim me vitet që lënë pas.

Por ka edhe të famshëm të cilët na bëjnë të besojme se me kalimin e viteve çdo gjë mund të bëhet edhe më mirë.

Më poshtë po iu tregojmë disa prej tyre.

Kate Moss

Bruno Mars

Naomi Campbell

Michelle Obama

Amy Winehouse

Elvis Presley

Freddie Mercury

David Bowie

Charlize Theron

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *