fbpx

Ja si duket Nevina Shtylla bionde

640-0-5bba25d40749a.jpg

Moderatorja simpatike Nevina Shtylla është mjaft aktive në rrjetet socile.

Së fundmi ajo ka menduar t’iu përgjigjet pyetjeve të ndjekësve të saj, një nga ata e pyet:

“Mendon ndonjëherë të bëhesh bionde?”

Nevina është përgjigjur: “Që ta mbyllim një herë e mirë këtë temë. Jo më! Hera e parë dhe e fundit  #katastrofë”, u përgjigj moderatorja./real-news.tv

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *