Ja si e shijon Enca fundjavën

Këngëtarja e njohur shqiptare Enca Haxhia njihet për kengën që sjell e që vazhdimisht i kthen në hite.

Përpos këngëve, ajo është një nga këngëtaret më të komentuara për paraqitjet e saj publike, si dhe videoklipet ‘eksplicide’ që sjellë, shkruan Indeksonline.

Së fundmi ajo ka publikuar disa fotografi në llogarinë e saj në Instagram, duke shkruar : “Happy Sunday”, me ç’rast ajo ka treguar se po e shijon këtë të diel. Kujtojmë që Enca është njëra nga këngëtaret më të ndjekura shqiptare në Instagram.