fbpx

Ja si Kate Middleton mbulon thinjat…

ZmfSz9b10Twx.jpg

Është më klasikja e teknikës së reflekseve në flokë dhe është kthyer në zgjidhjen më të preferuar kur vjen fjala tek të pasurit e një efekti sunkissed dhe fshehjes se thinjave. Dhe është e preferuara e dukeshës së Kembrixhit.

Quajeni si të doni, bronz, mjaltë, karamel, ky është balayage i fundit i Kate Middleton për të cilin po flasin të gjithë.

Është verë dhe efekti sunkissed është fjala e ditës; Michelle Obama, Angelina Jolie dhe së fundi, Natalie Portman , të gjitha I kanë celur pak flokët me fije, megjithatë Kate e tërhoqi vëmendjen më shumë se të tjerat me strategjinë që lejon dhe një rritje normale të rrënjës, por pa atë dallimin e fortë të ngjyrës me pjesen tjetër të flokut të lyer.

Tendenca e verës 2019 është krijimi I kësaj teknike në mënyrë më delikate dhe me tone më të ngrohta të cokollatës dhe bakrit.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303