fbpx

Ja si përgjigjet Rudina Dembacaj kur e pyesin për fejesën me partnerin e Arbana Osmanit

28307058-8311863-image-a-29_1589296252236-1-780x405.jpg

Aktorja e humorit, Rudina Dembacaj nuk ka preferuar të flasë publikisht për ish të fejuarin e saj Eduart Grishaj, i cili tashmë është partneri i Arbana Osmanit dhe madje dyshja janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Rudina ka qenë e ftuar së fundmi në “Why Not” ku u pyet nga rubrika “pyetje nga Instagrami”: “Flet me Eduartin, të fejuarin e parë?”

Moderatorja nuk ka vonuar aspak për përgjigjjen ironizuese:

“Kush është ky? Unë s’jam mirë me morien fare, mbaj mend vetëm numra”, është shprehur Rudina Dembacaj.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303