17.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Reagimi i Albana Osmanit kur pa Lorikun të zhveshur

spot_img

Moderatorja e njohur Albana Osmani e ftuar në programin “Xing me Ermalin” rrëfeu diçka të cilën nuk e dinim.

Kur ajo moderonte “E diell”, në një rubrikë i duhej t’i intervistonte të ftuarit me rrobe de chambre dhe një prej tyre ishte edhe Lorik Cana.

“Në një moment më tregoi të gjithë tatuazhet dhe produksioni ishte duke na ngacmuar, ndërsa unë thoja me vete: të keqen e shqipes.Më tej ndodhi diçka shumë  e sikletshme sepse unë dhe Loriku duhej të ndërroheshim në të njëtën dhomë pasi mbaruan xhirimet.”

“Loriku kishte harruar të vishej duke u marrë me telefon dhe unë hyj e gjej të zhveshur.Nga sikleti e pyeta: Sa fëmijë ishit ju?

 

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat